Ohlášky 12. neděle v mezidobí – 23.6.2024

23. 6. Ne 12. neděle v mezidobí

24. 6. Po slavnost narození sv. Jana Křtitele

29. 6. So slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů a také hlavních patronů brněnské diecéze

30. 6. Ne 13. neděle v mezidobí

 —————————————————————————————————

  • V sobotu 29. června bude mít náš farník novokněz Daniel Martinek primiční mši sv. v našem kostele ve 14 hod. s novokněžským požehnáním. Sbírka při této primiční mši sv. bude dar farnosti našemu novoknězi. Po mši sv. bude společné pohoštění na Orlovně, na které jsme všichni zváni. Prosíme dobrovolníky, aby pomohli připravit Orlovnu v pátek 28. června od 18 hod. A také prosíme, kdo můžete, přineste něco dobrého na stůl, např. buchty, jednohubky apod.
  • Přihlašování na farní tábory je možné přes farní stránky nebo stránky Orla. Zatím jsou stále ještě volná místa.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *