Slavnost Seslání Ducha Svatého – 28. 5. 2023

1. 6.      Čt      Svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze

3. 6.      So     Památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků

4. 6.      Ne     Slavnost NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

• Tuto neděli 28. května je při mších sbírka na Charitu.
  • Ve čtvrtek 1. června v 19 hod. bude na faře katecheze o víře „Návraty ke kořenům“.
  • Pátek a sobota budou první v měsíci se svými pobožnostmi. V sobotu začíná rozjímavý růženec v 17 hod.
  • V pátek 2. června se uskuteční Noc kostelů. Budeme rádi za vaši přítomnost a drobnou pomoc na stanovištích, třeba jen na nějakou hodinu. Prosíme zapište se v sakristii.
  • V neděli 4. června po večerní mši sv. zde bude mít koncert ukrajinský chrámový sbor. Jste srdečně zváni.
  • Tábor pro děti, které ukončily první třídu do 10 let včetně se uskuteční
    22. – 29. července ve Strojatíně. Přihlašování je na webových stránkách farnosti. Jsou poslední volná místa.
  • Tábor pro mládež od 11 let proběhne v termínu 8. – 15. července na faře v Deštné u Dačic. Ještě je pár volných míst. Přihlašování na webu Orla Husovice nebo farnosti.
  • V sobotu 17. června jste zváni na Krojovanou pouť naší farnosti – Den Husovic. V 10 hod. mše sv. a po ní krojovaný průvod Husovicemi s požehnáním městu. Ve 14 hod. bude následovat zahájení kulturního programu na náměstí Republiky.