Ohlášky o slavnosti Krista, Krále – 26.11.2023

29.11.  St      Všech svatých serafínských řádů
30.11.  Čt      Svátek sv. Ondřeje, apoštola
1.12. Pá      1. pátek v měsíci s pobožností k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu
2.12.  So      1. sobota v měsíci s modlitbou růžence od 17 hod.
3.12. Ne     1. neděle adventní

• Dnes probíhá volba nové farní rady. Na nástěnce jsou jména kandidátů, můžete vybírat až 6 osob. Lístek s kandidáty prosíme vhoďte do označené krabice. Děkujeme vám.
  • V sobotu 2. prosince se bude konat Adventní duchovní obnova pro ženy se salesiánem Liborem Všetulou. Duchovně doprovázet bude br. Didak. Podrobnosti jsou uvedeny na plakátku. Prosíme, kdo máte zájem, zapište se v zákristii.
  • V sobotu 2. prosince odpoledne od 14 do 18 hod. bude na faře vázání adventních věnců. Příspěvek na materiál a ozdoby činí 200 Kč. Možnost budete mít ještě v neděli v rámci farní kavárny.
  • V zákristii jsou k dispozici farní kalendáře na příští rok. Cena je 150,-Zakoupením přispějete na farnost.
  • Příští neděli proběhne rozsvěcování vánočního stromu před naším kostelem. Program začne v 16 hod. Účinkovat budou děti mj. děti z naší farnosti.
  • V úterý 5. prosince bude na Orlovně Mikulášská besídka. Přihlašovat se můžete na webu Orla.
  • V neděli 10. prosince od 19 hod. se uskuteční v našem kostele koncert Mladých brněnských symfoniků, na který jste srdečně zváni.