.Ohlášky 5. neděle postní – 17.3.2024

19. 3. Ůt     slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie – doporučený svátek

24. 3. Ne     Květná neděle – můžete si s sebou přinést ratolesti k posvěcení

—————————————————————————————————-

• Orel Husovice a Křemílek team vás dnes zvou na divadelní pohádku Popelka na Orlovnu od 14.45.
  • V úterý (19.3.) v 17 hod. se zde společně budeme modlit růženec za mír s následnou adoraci. Jste srdečně zváni.
  • Ve čtvrtek (21.3.) bude zpovědní den farnosti spojený s večerem chval. Zpovídat se bude od 17 do 20 hod. Využijte prosíme tuto příležitost ke svátosti smíření před Velikonocemi, kdy bude v kostele přítomno více kněží a nenechávejte si zpověď na poslední chvíli.
  • Ve čtvrtek ve 20 hod. bude také v kapli na faře Postní duchovní obnova pro muže a v kostele od 20.30 hodinová adorace věnovaná Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu. Vstup je bočním vchodem u zákristie. Přijďte prosíme včas, po začátku adorace se vstup zamyká.
  • Velikonoční dílničky budou na Orlovně v sobotu (23.3.) od 15 hod.
  • Příští neděli (24.3.) jste zváni na křížovou cestu v přírodě do Lomnice u Tišnova. Sraz je v 15 hod. u 1. zastavení. Plakátek a mapka s informacemi je na nástěnce vedle zpovědnice a na také stránkách farnosti.