Ohlášky 4. neděle postní – 10.3.2024

13. 3.  St 11. výročí zvolení papeže Františka

17. 3. Ne 5. neděle postní

—————————————————————————————————-

• V postní době jsou pobožnosti křížové cesty v pátek v 17.30 a v neděli v 9.30 a 17.30 hod.
  • Během postní doby je každý čtvrtek zde v kostele od 20.30 hodinová adorace věnovaná Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu. Vstup je bočním vchodem u zákristie. Přijďte prosíme včas, po začátku adorace se vstup zamyká.
  • Ve čtvrtek ve 20 hod. bude v kapli na faře pokračovat Postní duchovní obnova pro muže.
  • Křemílek team a Orel Husovice vás zvou na divadelní pohádku Popelka příští neděli (17.3.) na Orlovnu od 14.45.
  • Ve čtvrtek 21.3. bude zpovědní den farnosti. Zpovídat se bude od 17 do 20 hod. Využijte prosíme tuto příležitost ke svátosti smíření před Velikonocemi, kdy bude v kostele přítomno více kněží a nenechávejte si zpověď na poslední chvíli.
  • Velikonoční dílničky budou na Orlovně v sobotu 23.3. od 15 hod.
  • Na Květnou neděli 24. března jste zváni na již křížovou cestu v přírodě. Letos se ji pomodlíme v Lomnici u Tišnova. Sraz je v 15 hod. u 1. zastavení. Plakátek a mapka s informacemi je na nástěnce vedle zpovědnice a na také stránkách farnosti.
  • Farní tábor pro starší děti od 10 do 15 let se bude konat v termínu              od 13 – 20. července. Přihlásit se můžete na webu Orla nebo farnosti.