Ohlášky 20. neděle v mezidobí – 18.8.2024 – Husovice + Soběšice

4. 8. Čt památka Panny Marie Královny
  5. 8. So svátek sv. Bartoloměje, apoštola
  6. 8. Ne 21. neděle v mezidobí

• V úterý (20.8.) v 17 hod. jste zváni na společnou modlitbu růžence za mír ve světě s následnou adorací.

• Na stránkách farnosti a také na nástěnce jsou podrobné informace k farní akci voda na Dyji pro rodiny. Uzávěrka přihlášek je dnes (18.8.2024). A také na akci voda pro chlapy, kde uzávěrka přihlášek je 31.8.
• Na podzim bude v naší farnosti probíhat duchovní obnova pro manžele, kterou povedou manželé Cenkovi z komunity Emmanuel. Bližší informace jsou na plakátku na nástěnce, přihlašování je možné přes uvedený email nebo v zákristi kostela.
• Na neděli 1. září je naplánované rozloučení se sestrou Lucií, která odchází do Liberce. Setkání proběhne po mši sv. v 10 hod. v rámci farní kavárny. Prosíme, kdo můžete, přineste něco dobrého na stůl, např. buchty, jednohubky apod. Děkujeme.
• V neděli 1. září bude také při mši sv. v 10 hod bude žehnání školáků a aktovek.
• V sobotu 7. září se koná pouť do Hájku u Prahy. Naše farnost může vypravit jeden mikrobus, především pro ty, kdo nemají jinou možnost, jak se tam dopravit. Nabízíme 8 míst v ceně 350,- Kč/os. Kdo byste měli zájem, přijďte se zapsat do sakristie.

Soběšice

22. 8. Čt Památka Panny Marie, Královny – Při mši sv. v 7.00 hod. prodlouží naše sestra Marie Magdaléna Čutríkováo jeden rok své časné sliby