Ohlášky 18. neděle v mezidobí – 4.8.2024

4. 8. Ne       18. neděle v mezidobí

6.  8. Út        svátek Proměnění Páně

8.  8. Čt        svátek sv. Dominika, kněze, zakladatele řádu kazatelů

9.  8. Pá        svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy

10.  8. So       svátek sv. Vavřince, jáhna a mučedníka

11. 8. Ne      19. neděle v mezidobí

—————————————————————————————————

• Chtěli bychom vás poprosit o podporu tábora pro mladší děti nákupem potravin. Jejich seznam je v zákristii.
  • Na stránkách farnosti a také na nástěnce jsou podrobné informace k některým farním akcím jako je obnova pro manžele, farní voda na Dyji nebo voda pro chlapy.
  • Na neděli 1. září je naplánované rozloučení se sestrou Lucií, která odchází do Liberce. Setkání proběhne po mši sv. v 10 hod. v rámci farní kavárny. Prosíme, kdo můžete, přineste něco dobrého na stůl, např. buchty, jednohubky apod. Děkujeme.
  • V sobotu 7. září se koná pouť do Hájku u Prahy. Naše farnost může vypravit jeden mikrobus, především pro ty, kdo nemají jinou možnost, jak se tam dopravit. Nabízíme 8 míst v ceně 350,- Kč/os. Kdo byste měli zájem, přijďte se zapsat do sakristie.