Ohlášky 11. neděle v mezidobí – 16.6.2024

21. 6. Pá         památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka

23. 6. Ne       12. neděle v mezidobí

—————————————————————————————————

• Srdečně vás zveme na Společný koncert žáků Základní umělecké školy ze Smetanovy ul. v Brně, který proběhne v našem kostele dnes (16.6.) od 19 hod.
  • V úterý (18.6.) v 17 hod. jste zváni na společnou modlitbu růžence za mír ve světě s následnou adorací.
  • Ve čtvrtek (20.6.) bude v kostele po mši sv. modlitba chval.
  • Tento víkend proběhla v naší farnosti krojovaná pouť. Děkujeme všem, kteří tuto pouť pomáhali zajistit nebo jakýmkoliv způsobem přispěli k jejímu krásnému průběhu.
  • V sobotu 22. června v 9 hod. v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně udělí brněnský biskup Pavel Konzbul kněžské svěcení 3 jáhnům.  Mezi nimi bude i náš farník Daniel Martinek.
  • V sobotu 29. června bude mít novokněz Daniel Martinek primiční mši sv. v našem kostele ve 14 hod. Prosíme dobrovolníky, kteří by pomohli s přípravou Orlovny na společné setkání po primiční mši sv., aby se zapsali v zákristii. Chystání na Orlovně bude v pátek 28. června od 18 hod.
  • Spolčo Kvítka bylo už pro tento školní rok ukončeno, tzn., že tuto středu už nebude. Spolčo Draci bude mít poslední schůzku v pondělí 17.6. a Teenspolčo bude mít poslední setkání ve středu 19.6.
  • Přihlašování na farní tábory je možné přes farní stránky nebo stránky Orla. Zatím jsou stále ještě volná místa.