Ohlášky 10. neděle v mezidobí – 9.6.2024

13. 6. Čt         svátek sv. Antonína z Padovy

16. 6. Ne       11. neděle v mezidobí

—————————————————————————————————

• Tento víkend bude v naší farnosti krojovaná pouť. Začne v pátek (14. června) stavěním máje před kostelem cca v 18.45. V sobotu (15. června) bude slavnostní mše sv. v 10 hod., po ní následuje průvod Husovicemi s požehnáním obci. Odpoledne od 14 hod. pak bude doprovodný program na náměstí před kostelem. A v neděli po mši sv. v 10 hod. pouť zakončí naši stárci tancem Besedy před kostelem.
  • Děkujeme všem, kteří pomohli organizovat naši Noc kostelů.
  • Srdečně vás zveme na Společný koncert žáků Základní umělecké školy ze Smetanovy ul. v Brně, který proběhne příští neděli (16.6.) od 19 hod.
  • V sobotu 22. června v 9 hod. v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně udělí kněžské svěcení brněnský biskup Pavel Konzbul. Mezi svěcenými bude i náš farník Daniel Martinek.
  • Následující sobotu 29. června bude mít novokněz Daniel Martinek primiční mši sv. v našem kostele ve 14 hod.
  • Přihlašování na farní tábory je možné přes farní stránky. Zatím jsou stále ještě volná místa.