Ohlášky slavnost seslání Ducha Svatého – 19.5.2024

1. 5. Ne slavnost Seslání Ducha Sv.
  2. 5. Po svátek sv. Bernardina Sienského, kněze
  3. 5. Út svátek výročí posvěcení katedrály sv. Petra a Pavla v Brně
  4. 5. Čt svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
  5. 5. Pá svátek Posvěcení baziliky sv. Františka v Assisi
  6. 5. Ne slavnost Nejsvětější Trojice

• V úterý (21.5.) v 17 hod. se zde společně budeme modlit růženec za mír ve světě s následnou adoraci. Jste srdečně zváni.
• Na lavicích máme kartičky postojů při mši sv. Děkujeme, že se jimi řídíte v rámci sjednocení s celou diecézí.
• V sobotu 1. června budou mít v našem kostele svatbu Michal Havelka a Dana Levíčková.
• V pátek 7. června bude Noc kostelů. Prosíme dobrovolníky, kteří by pomohli při organizaci, aby se nahlásili v zákristii. Děkujeme.
• První sv. přijímání dětí z naší farnosti bude 9. června při mši sv. v 10 hod. Prosíme o modlitbu za tyto děti. U křtitelnice si můžete prohlédnout jejich „tablo“.
• S velkou vděčností oznamujeme, že jsme byli úspěšní v podání žádostí o dotace na opravu kostela. Od města Brna obdržíme 850 tis. a od Jihomoravského kraje 140 tis. Kč. Díky tomuto příspěvku můžeme pokračovat v dalších opravách kostela. V letošním roce chceme opravit fasádu zákristie i kaple sv. Anny.