Ohlášky 5. neděle velikonoční – 28.4.2024

28. 4. Ne       5. neděle velikonoční

29. 4. Po         svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy

1. 5. St          nezávazná památka sv. Josefa, dělníka

2. 5. Čt         památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve

3. 5. Pá         svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů, je to také 1. pátek v měsíci s pobožností k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu

4. 5. So         1. sobota v měsíci s rozjímavým růžencem od 17 hod.

5. 5. Ne       6. neděle velikonoční

—————————————————————————————————-

• V sobotu vás zveme na farní pouť do Křtin. Sraz pěších poutníků je v 8 hod. v kostele v Husovicích, délka trasy je asi 15 km.  Poutní mše sv. ve Křtinách začíná v 16 hod., modlitba sv. růžence v 15 hod. Podrobnosti jsou na plakátku na nástěnce nebo na webových stránkách farnosti.
  • Ve středu 1. května bude zahájena poutní sezóna ve františkánském klášteře v Hájku u Prahy. Mši sv. v 11 hod. bude celebrovat br. Filip, OFM.
  • Příští neděle je první v měsíci. Sbírka bude určena na opravy našeho kostela.
  • V sobotu 18. května bude večerní mše sv. ze Svatodušní vigilie, která začne až ve 21 hod. Mše sv. 18 hod. NEBUDE.