Ohlášky 3. neděle velikonoční – 14.4.2024

V úterý (16.3.) v 17 hod. se zde společně budeme modlit růženec za mír ve světě s následnou adoraci. Jste srdečně zváni. Ve čtvrtek (18.4.) bude v kostele modlitba Chval od 19 hod.

14. 4. Ne     3. neděle velikonoční

21. 4. Ne     4. neděle velikonoční

—————————————————————————————————-

• V úterý (16.3.) v 17 hod. se zde společně budeme modlit růženec za mír ve světě s následnou adoraci. Jste srdečně zváni.
  • Ve čtvrtek (18.4.) bude v kostele modlitba Chval od 19 hod.
  • V sobotu (20.4.) uzavřou v našem kostele sňatek Marek Tesař a Kristina Hartmanová.
  • Kolpingova rodina Soběšice Vás zve na Společenský večer, který se bude konat v Kulturním domě v Soběšicích v sobotu 20. dubna od 18 hodin. Kolpingovo dílo je dobročinná organizace, která pořádá akce pro děti a pro mládež.
  • Farní pouť do Křtin je naplánována na sobotu 4. května. Podrobnosti jsou na plakátku na nástěnce nebo na webových stránkách farnosti.
  • Na farní tábory je možné se přihlašovat na stránkách farnosti.