Ohlášky o slavnosti Svaté rodiny – 31.12.2023

31.12. Ne     Svátek Svaté rodiny Ježíše, Marie a Josefa
1. 1.    Po     Slavnost Matky Boží, Panny Marie
2. 1.     Út      Památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a  učitelů církve
3. 1.     St      Památka Nejsvětějšího Jména Ježíš
6. 1.      So      Slavnost Zjevení Páně – doporučený svátek
7. 1.    Ne     Svátek Křtu Páně

• Pátek a sobota jsou první v měsíci se svými pobožnostmi, v sobotu začínáme v 17 hod. rozjímavou modlitbou růžence.
  • V zákristii jsou k dispozici farní kalendáře na příští rok. A také publikace o P. Albínu Kvitovi. kterou jsme dostali přímo od autora P. Jana Larische.
  • Pozvánka na novoroční putování po sedmiradostné cestě Panny Marie z Lelekovic na Vranov. Sraz je u kostela v Lelekovicích v pondělí 1.1.2024 ve 13.30. Lze využít MHD – autobusová linka č. 41 odjíždí v 13.03 ze zastávky Královo Pole – nádraží. Délka pěší trasy Lelekovice-Vranov je cca 5 km.
  • V sobotu 6. ledna proběhne v naší farnosti Tříkrálová sbírka. Prosíme vás o vytvoření skupinek ke koledování, které budou chodit dům od domu. Přijďte se zapsat do tabulky v zákristii. Děkujeme.
  • Farní ples jsme naplánovali na sobotu 27. ledna.
  • Do 2. února je možné (při splnění obecných podmínek) získat plnomocné odpustky návštěvou kostela spravovaného františkánskými řeholemi a zastavením se v modlitbě před betlémem, který bude v kostele vystaven.