32. neděle v mezidobí – 6. 11. 2022

11. 11.   Pá    Památka sv. Martina, biskupa

12. 11.   So   Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka

13. 11.  Ne   33. neděle v mezidobí

• Ve středu 9. listopadu proběhne tradiční Svatomartinský průvod. Mše sv. bude v 17 hod., po ní průvod Husovicemi v cca 17:45. Zakončení bude na faře, kde se za příspěvek můžete zahřát polévkou. Prosíme o napečení sladkých i slaných pochutin.
  • Ve čtvrtek 10. listopadu v 19 hod. na faře proběhne další setkání nad katechismem – „Návraty ke kořenům“, které vede s. Zdislava.
  • V pátek 11. listopadu při mši sv. v 18 hod. si připomeneme 100 let od narození P. Stanislava Krátkého. V 19:15 pak proběhne v kostele diskuze, v níž si připomeneme jeho osobnost. Více je na plakátku.
  • V neděli 13. listopadu se bude konat mimořádná sbírka na opravy kostela. Kdo nemáte možnost přispět finančně, můžete vyrobit např. nějaký domácí produkt a ten nabídnout k prodeji. Peněžní dar na opravy kostela se může odečíst z daní, potvrzení k tomu vám vystavíme. Více informací na letáčcích.
  • Od 13. listopadu do 20. listopadu bude týden modliteb za mládež.