13. neděle v mezidobí – 27. 6. 2021

27. 6.       Ne   13. neděle v mezidobí

28. 6.        Po    Památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka

29. 6.        Út    Slavnost SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLŮ, hlavních patronů brněnské diecéze – doporučený svátek

3. 7.          So    Svátek sv. Tomáše, apoštola

4. 7.          Ne   14. neděle v mezidobí

• Dnes měla být sbírka na podporu bohoslovců, ale biskupství změnilo účel: sbírka je na lidi postižené pohromou na Hodonínsku a Břeclavsku.
  • Sbírka na boholsovce bude příští neděli.
  • Dnes ve 14 hod. bude v Obřanech sloužit primiční mši sv. P. Milan Werl. Jste srdečně zváni. Děkujeme vám, kteří jste přispěli zákusky k oslavě i vám, kteří jste obstarali dopravení na místo.
  • 30. června bude poslední mše sv. pro děti v 17 hod. Středeční mše sv. o prázdninách budou v 18 hod. v kostele.
  • Pátek a sobota budou první v měsíci se svými pobožnostmi, v sobotu od 17 hod.
  • Jsou ještě volná místa na tábor pro mládež ve věku 11 – 16 let v Zubří, neváhejte, tábor se blíží. Přihláška je na farním i orelském webu.
  • Přejeme vám hezké prázdniny a dovolené. Prožívejte je s Pánem v duchu jeho požehnání.