1. neděle adventní – 1. 12. 2019

3. 12.    Út     Památka sv. Františka Xaverského, kněze
7. 12.    So    Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
8. 12.   Ne    2. NEDĚLE ADVENTNÍ

• Tuto neděli (1. 12.) odpoledne od 16 hod. proběhne před kostelem program, při němž bude rozsvícen vánoční strom. Během programu zazpívá i naše mládežnická schola.
  • V úterý 3. prosince v 16 hod. bude v kostele sloužena mše sv. pro Chemickou průmyslovku. Absolventi jsou srdečně zváni.
  • Ve čtvrtek 5. prosince od 16:30 se uskuteční na Orlovně mikulášská besídka. Více informací na stránkách Orla Husovice.
  • V sobotu 7. prosince jste zváni na adventní duchovní obnovu, která se uskuteční v kapli v Soběšicích. Začíná v 9 hod. přednáškou br. Ignáce a končí mší sv. ve 12 hod. Tento den nebude mše sv. v 7 hod.
  • V úterý 17. prosince jste srdečně zváni na adventní benefiční koncert v podání husovické scholy HUSband. Více na plakátku.
  • Velké poděkování těm farníkům, kteří se podíleli na osvětlení věže kostela podle liturgického kalendáře a tím podtrhli výjimečnost našeho chrámu. Barvy se mění vždy o půlnoci. Zapínají se po západu slunce a vypínají po jeho východu.
  • Také děkujeme těm, kteří pomáhali s uskutečněním vázání věnců, zvláště Teenspolču a obsluze kavárny při této akci.
  • Nabízíme vám nové farní kalendáře na rok 2020, v ceně 100,- Kč za kus. Jejich zakoupením přispějete na opravy kostela.