7. neděle velikonoční – 21. 5. 2023

24. 5.    St      Svátek Posvěcení baziliky sv. Františka v Assisi

26. 5.    Pá      Památka sv. Filipa Neriho, kněze

28. 5.    Ne     Slavnost SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

• Ve čtvrtek 25. května v 19 hod. bude na faře katecheze o víře „Návraty ke kořenům“.
  • V sobotu 27. května o vigilii Seslání Ducha Svatého bude mše sv. sloužena pouze v 19 hod.
  • V neděli 28. května při mších proběhne sbírka na Charitu.
  • V pátek 2. června se uskuteční Noc kostelů. Budeme rádi za pomoc. Kdo by se chtěl zapojit, zapište se, prosíme, v sakristii.
  • V neděli 4. června po večerní mši sv. zde bude mít koncert ukrajinský chrámový sbor. Jste srdečně zváni.
  • V pátek 9. června v 19 hod. zde budou mít koncert žáci ZUŠ Smetanova.
  • Tábor pro děti, které ukončily první třídu do 10 let včetně se uskuteční
    22. – 29. července ve Strojatíně. Přihlašování je na webových stránkách farnosti. Jsou poslední volná místa.
  • Tábor pro mládež od 11 let proběhne v termínu 8. – 15. července na faře v Deštné u Dačic. Ještě je pár volných míst. Přihlašování na webu Orla Husovice nebo farnosti.
  • V sobotu 17. června jste zváni na Krojovanou pouť naší farnosti – Den Husovic. V 10 hod. mše sv. a po ní krojovaný průvod Husovicemi s požehnáním městu. Ve 14 hod. bude následovat zahájení kulturního programu na náměstí Republiky.