6. neděle velikonoční – 14. 5. 2023

14. 5.    Ne     6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

15. 5.    Po      Památka sv. Markéty z Cortony, kajícnice

16. 5.    Út      Svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech

17. 5.    St      Památka sv. Paskala Baylóna, řeholníka

18. 5.    Čt      Slavnost NANEBEVSTOUPENÍ PÁNĚ – doporučený svátek

20. 5.    So     Památka sv. Klementa Marie Hofbauera, kněze

21. 5.    Ne     7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• V úterý 16. května v 17 hod. bude v kostele smírná pobožnost růžencového společenství.
  • V pátek 2. června se uskuteční Noc kostelů. Budeme rádi za pomoc. Kdo by se chtěl zapojit, zapište se, prosíme, v sakristii.
  • Tábor pro děti, které ukončily první třídu do 10 let včetně se uskuteční
    22. – 29. července ve Strojatíně. Ubytování bude v podsadových stanech. Přihlašování je na webových stránkách farnosti. Jsou poslední volná místa.
  • Tábor pro mládež od 11 let proběhne v termínu 8. – 15. července na faře v Deštné u Dačic. Ještě je pár volných míst. Přihlašování na webu Orla Husovice nebo farnosti.
  • V sobotu 27. května o vigilii Seslání Ducha Svatého bude mše sv. sloužena pouze v 19 hod.