4. neděle v mezidobí – 29. 1. 2023

2. 2.       Čt    Svátek Uvedení Páně do chrámu

3. 2.       Pá    Památka sv. Blažeje, biskupa a mučedníka

5. 2.       Ne   5. neděle v mezidobí

• Tuto neděli je peněžní sbírka ve prospěch biblického apoštolátu.
  • Čtvrtek 2. února po mši sv. v 19 hod. se sejde farní rada.
  • Čtvrtek 2. února po mši sv. v 19:15 jste zváni na faru na katechezi o víře Návraty ke kořenům.
  • Pátek a sobota jsou první v měsíci se svými pobožnostmi. V sobotu od 17 hod. v kostele.
  • Kdo si žádáte potvrzení o daru církvi, prosíme přijďte se zapsat do sakristie, nebo napište na farní email. Kdo jste si již o potvrzení o daru zažádali, můžete si je vyzvednout v sakristii.
  • Orel Husovice zve 11. února od 19 hod. na tradiční ples, který se ponese v tanečním rytmu „Mamma mia“. Zbývá cca 10 lístků, proto neváhejte. Koupě lístků je možné online na orelhusovice.cz
  • Ještě nám zbývá odvést doplatek za naši farnost do fondu Puls pro zajištění kněží a pastorace v naší diecézi. Tuhle neděli bude vzadu stát ministrant, jemuž můžete předat částku 480 Kč vy, kteří jste za uplynulý rok ještě nepřispěli. Děkujeme vám.
  • Na prázdniny plánujeme vandr dospěláků do Velké Fatry v termínu
    2. – 8. července 2023. Bližší informace vám podá br. Didak.
  • V termínu 12. – 19. srpna plánujeme dovolenou rodin u školských sester v Hoješíně u Sečské přehrady. Přihlašujte se v sakristii.