31. neděle v mezidobí – 3. 11. 2019

8. 11.     Pá     Památka bl. Jana Dunse Scota, kněze
9. 11.     So     Svátek Posvěcení lateránské baziliky
10. 11.  Ne    32. neděle v mezidobí

• Nedělní peněžní sbírka je na dluh farnosti.
  • Do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé. V ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.
  • Ve středu 6. listopadu jste zváni na svatomartinský lampiónový průvod. Akce začne v kostele v 17:00 dětskou mší. Po ní se sejdeme v 17:45 před kostelem. Po programu bude občerstvení na faře. Prosíme, kdo můžete, přineste něco na společný stůl. Děkujeme. Více na plakátku.
  • V neděli 17. listopadu se uskuteční tradiční akce „Dar lásky“, při níž bude možné si za dobrovolný příspěvek vybrat domácí produkty, a výtěžek bude věnován na potřeby farnosti. Jako v uplynulých letech můžete do akce přispět darováním vašich výrobků. Více je na plakátku.
  • Nabízíme vám nové farní kalendáře na rok 2020, v ceně 100,- Kč za kus.