2. neděle v mezidobí – 15.1.2023

17. 1.     Út    Památka sv. Antonína, opata

18. 1.     St    Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

21. 1.     So   Památka sv. Anežky, panny a mučednice

22. 1.     Ne   3. neděle v mezidobí (Božího slova)

• V úterý v 17 hod. zde bude smírná pobožnost růžencového společenství s adorací. Posláním společenství jsou především modlitby za mír ve světě.
  • Od středy 18. ledna začíná týden modliteb za jednotu křesťanů, pamatujme na to i ve svých osobních modlitbách. Termíny společných modlitebních setkání jsou na plakátku na nástěnce.
  • Ve čtvrtek 19. ledna v 19 hod. na faře proběhne další setkání
    „Návraty ke kořenům“. Tentokrát se bude promítat film Příběh zrození. Mohou přijít všichni zájemci.
  • V sobotu 21 ledna se na Petrově uskuteční dopolední duchovní setkání, pro ty, kdo jsou rozvedeni. O tom, jak vidíme sami sebe a jak nás vidí Bůh,
    o vině, sebeúctě a božím obrazu bude přednášet P. Petr Šikula. Jste srdečně zváni. Podrobnosti na nástěnce.
  • Kdo si žádáte potvrzení o daru církvi, prosíme přijďte se zapsat do sakristie, nebo napište na farní email.
  • Orel Husovice zve 11. února od 19 hod. na tradiční ples, který se ponese v tanečním duchu „Mamma mia“. Koupě lístků je možné online
    na orelhusovice.cz
  • Ještě nám zbývá odvést doplatek za naši farnost do fondu Puls pro zajištění kněží a pastorace v naší diecézi. V následujících třech nedělích bude vzadu stát ministrant, jemuž můžete předat částku 480 Kč vy, kteří jste za uplynulý rok ještě nepřispěli. Děkujeme vám.