9. 9. Ne 23. neděle v mezidobí
    14. 9. Pá Svátek Povýšení svatého kříže
    15. 9. So Památka Panny Marie Bolestné
    16. 9. Ne 24. neděle v mezidobí

• V pondělí 10. září bude adorační den farnosti. Možnost adorace bude od 15:00 do 17:50 v kapli na faře, na ni navazuje mše sv. Ten den si zároveň připomeneme 57. výročí mučednické smrti P. Albína Kvity.
    • V neděli 16. září jsou děti zvány na dětské odpoledne na Orlovně. Začátek v 15 hod.
    • Termín pro spolčo Kvítka je potřeba ještě dořešit. U zpěvníků jsou lístečky s nabídkou termínů. Prosíme, zaškrtněte a odevzdejte Kapimu nebo s. Lucii.
    • Výuka náboženství začne od října.
      • ZŠ Zemědělská – úterý 13:30 pro první i druhý stupeň
      • ZŠ Nám. Republiky – úterý 13:10 pro první stupeň
      • ZŠ Soběšice – 1. – 3. třída – čtvrtek 13:00
      • klášter klarisek Soběšice – od 4. třídy – čtvrtek 14:00
    • Biskupství brněnské letos opět pořádá Teologický a Biblický kurz. Plakátky a přihlášky jsou u tiskovin.
    • Akademie třetího věku v Brně a Biskupství brněnské pořádají kurz Spirituální dimenze člověka. Jsou tam ještě volná místa, můžete se přihlásit. Účast není věkově omezena. Informační letáčky jsou u tiskovin.