23. neděle v mezidobí – 8. 9. 2019

13. 9.    Čt    Památka sv. Jana Zlatoústého, biskupa a učitele církve
14. 9.    Pá   Svátek Povýšení svatého kříže
15. 9.   Ne   24. neděle v mezidobí

• V sobotu 14. září se uskuteční tradiční pouť růžencového společenství do Vídně. Odjezd v 8:00 od kavárny Bohéma u Janáčkova divadla v Brně. Cena za autobus je 400,- Kč. Plakátek s dalšími informacemi je na nástěnce a u tiskovin.
  • V sobotu 14. září jsou děti zvány na dětské odpoledne na Orlovně. Začátek v 15 hod.
  • V pondělí 16. září v 19 hod. bude na faře setkání farní rady.
  • Vzadu na nástěnce je rozpis společenství dětí a mládeže a náboženství pro tento školní rok. Prosíme rodiče, aby zapsali své děti, do kterého spolča by chodily a případně označili všechny vyhovující termíny. Výuka na ZŠ Zemědělská začne od 30. září. Spolča začnou v týdnu od 7. října. Výuka v Soběšicích od 10. října.
  • Je objednaný autobus na jáhenské svěcení bratří Šimona a Kapistrána, které bude 5. října v Praze. Stále je možné se přihlásit zapsáním se do formuláře. Autobus bude zdarma.