2. neděle v mezidobí – 20. 1. 2019

25. 1.   Pá    Svátek Obrácení sv. Pavla, apoštola
26. 1.   So    Památka sv. Timoteje a Tita, biskupů
27. 1.  Ne    3. neděle v mezidobí

• Od 18. do 25. ledna je týden modliteb za jednotu křesťanů, pamatujme na to i ve svých osobních modlitbách.
  • Ve čtvrtek 24. ledna po mši sv. jste srdečně zváni na moderovanou adoraci na téma „Všechno má svůj čas“. Plakátek zde.
  • Orel  a farnost  Husovice vás zvou na Námořnický ples, který bude 16. února na Orlovně v Husovicích. Cena vstupenky je  250 Kč včetně menšího občerstvení. Vstupenky je možno rezervovat ihned a to buď na kontaktech uvedených na plakátku nebo osobně u Standy Kselíka a Moniky Kummerové. Další info na webu nebo FB. Také budeme vděčni za půjčení věcí na výzdobu k tématu a dary do tomboly.
  • Potvrzení o darech budou k dispozici od neděle 27. ledna – v neděli v sakristii, ve všedních dnech na faře.
  • Potvrzení o daru Lásky je již připraveno.
  • V Husovicích se vybralo při Tříkrálové sbírce 89 409 korun, je to o 4967 korun více než vloni. Všem koledníkům velké poděkování za obětavost. Také děkujeme Karolíně a Kláře Blahovým za koordinaci v den sbírky a rodině Hromadovým za vaření a starost o občerstvení.