2. neděle adventní – 4. 12. 2022

4. 12.     Ne   2. neděle adventní

7. 12.     St    Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

8. 12.     Čt    Slavnost PANNY MARIE, POČATÉ BEZ POSKVRNY PRVOTNÍHO HŘÍCHU – doporučený svátek

11. 12.  Ne   3. neděle adventní

• Tuto neděli 4. prosince je na faře akce Zelené Vánoce, kde můžete přinést jakoukoliv věc, kterou nepotřebujete a může být vhodným dárkem pro někoho jiného, a sami si můžete něco odnést. Plakátek je na nástěnce.
  • V pondělí 5. prosince v 16:30 přijde na Orlovnu Mikuláš. Co je k tomu třeba se dovíte na webových stránkách Orel Husovice a na plakátku vzadu na nástěnce.
  • V pondělí 5. prosince nebude spolčo Draci.
  • V úterý 6. prosince po mši sv. proběhne v kostele večer chval.
  • Ve čtvrtek 8. prosince po slavnostní mši sv. pro nás bude mít zde v kostele povídání o Keni Nela Vicherková, která tam byla na misii, a my jsme ji provázeli modlitbami.
  • V pátek 9. prosince v 19:30 hod. zde budou mít koncert Mladí brněnští symfonikové, budou hrát a zpívat mši od Ludwiga van Beethovena.
  • V sobotu 7. ledna proběhne v naší farnosti Tříkrálová sbírka. Kdo by se chtěl zapojit do koledování a vytvořit skupinky, které budou chodit dům od domu, přijďte se zapsat do tabulky v sakristii.
  • V sakristii jsou k dispozici farní kalendáře na příští rok. Cena je 150,-, čímž přispějete na farnost a na opravy našeho kostela.
  • Letní farní tábor pro mladší děti se uskuteční 22.-29. července 2023 ve Strojatíně.
  • Tábor pro mládež v termínu 8. – 15. červenec 2023.