12. neděle v mezidobí – 25. 6. 2023

25. 6.    Ne     12. neděle v mezidobí

28. 6.    St      Památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka, učitele církve

29. 6.    Čt      Slavnost SV. PETRA a PAVLA, apoštolů, hlavních patronů brněnské diecéze – doporučený svátek

2. 7.      Ne     13. neděle v mezidobí

• Ve čtvrtek 29. června v 19 hod. je na faře setkání „Návraty ke kořenům“ s promítáním 2. dílu filmu Svatý Pavel.
  • V pátek 30. června v 19 hod. bude na faře setkání farní rady.
  • V neděli 9. července se v našem kostele uskuteční jáhenské svěcení. Otec biskup Pavel vysvětí na jáhna bohoslovce Daniela Martinka. Pamatujme na ně  také v osobní modlitbě. Všichni jste srdečně zváni.
  • Tábor pro mládež od 11 let proběhne v termínu 8. – 15. července na faře v Deštné u Dačic. Ještě je pár volných míst. Přihlašování na webu Orla Husovice nebo farnosti.
  • Tábor pro děti, které ukončily první třídu do 10 let včetně se uskuteční
    22. – 29. července ve Strojatíně. Přihlašování je na webových stránkách farnosti. Jsou poslední volná místa.