10.12. Ne     2. neděle adventní
12.12.   Út      Nezávazná památka Panny Marie Guadalupské
13.12.   St      Památka sv. Lucie
14.12.   Čt      Památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
17.12.  Ne     3. neděle adventní

  • Dnes od 19 hod. se uskuteční v našem kostele koncert Mladých brněnských symfoniků, na který jste srdečně zváni.
  • Ve středu 13. prosince po mši sv., tj. v 17.45 bude mít zde v kostele přednášku o někdejším husovickém katechetovi a mučedníkovi komunismu P. Albínu Kvitovi farář z Ostravy-Svinova P. Jan Larisch, Th.D., který rovněž o P. Kvitovi napsal velmi pěknou publikaci, kterou nám přitom představí. Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost.
  • Ve čtvrtek 14. prosince bude zpovědní den farnosti. Budete mít možnost vykonat sv. smíření před vánočními svátky. K dispozici bude více kněží, tak této možnosti prosíme využijte a nenechávejte si sv. zpověď na poslední chvíli. Zpovídat se bude od 17.00 do 20.00.
  • V neděli 17. prosince v 11 hod. zde budou mít vystoupení dětské folklorní soubory Barvínek z Brna-Husovic a Borůvky z Rakovníka. Přijďte je prosíme podpořit.
  • Příští neděli při mši sv. v 10 hod. budou nově zvolení členové pastorační rady farnosti skládat slib.
  • V sobotu 6. ledna proběhne v naší farnosti Tříkrálová sbírka. Kdo by se chtěl zapojit do koledování a vytvořit skupinky, které budou chodit dům od domu, přijďte se zapsat do tabulky v sakristii.
  • Farní ples je naplánován na sobotu 27. ledna.
  • V zákristii jsou k dispozici farní kalendáře na příští rok.
  • Od 8. prosince do 2. února je možné (při splnění obecných podmínek) získat plnomocné odpustky návštěvou kostela spravovaného františkánskými řeholemi a zastavením se v modlitbě před betlémem, který je v kostele vystaven.
Kategorie: Ohlášky