.12. Ne 1. neděle adventní
6.12. St Památka sv. Mikuláše, biskupa
7.12. Čt Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
8.12. Pá Slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu –
doporučený svátek
10.12. Ne 2. neděle adventní

• V úterý 5. prosince bude na Orlovně Mikulášská besídka.

• Ve čtvrtek bude na faře v 19 hod. poslední setkání stávající farní rady.

• Děkujeme vám za účast ve volbách nové pastorační rady farnosti. Zvoleni byli tito farníci: Daniel Kummer, Jitka Kummerová, Marek Hřebíček, Petra Vaštová, Pavel Kolenčík a Elen Vicherková. Dále byli farářem jmenování: Miriam Nováková, Monika Kummerová, Martin Vácha, Veronika Krakovičová, Ondřej Špetík a Pavel Vicherek. Z titulu úřadu jsou členy: br. Didak, Ignác, Bernard, Justin a s. Lucie.

• V neděli 10. prosince od 19 hod. se uskuteční v našem kostele koncert Mladých brněnských symfoniků, na který jste srdečně zváni.

• Ve středu 13. prosince po mši sv., tj. v 17.45 bude mít zde v kostele přednášku o někdejším husovickém katechetovi a mučedníkovi komunismu P. Albínu Kvitovi farář z Ostravy-Svinova P. Jan Larisch, Th.D., který rovněž o P. Kvitovi napsal velmi pěknou publikaci, kterou nám přitom představí. Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost.

• Ve čtvrtek 14. prosince bude zpovědní den farnosti. Budete mít možnost vykonat sv. smíření před vánočními svátky. K dispozici bude více kněží, tak této možnosti prosíme využijte a nenechávejte si sv. zpověď na poslední chvíli. Děkujeme vám.

• V neděli 17. prosince v 11 hod. zde budou mít vystoupení dětské folklorní soubory Barvínek a Borůvky z Rakovníka. Jste srdečně zváni.

• V zákristii jsou k dispozici farní kalendáře na příští rok.

• Farní ples je naplánován na sobotu 27. ledna.

Kategorie: Ohlášky