27. 8.        Ne     21. neděle v mezidobí

28. 8.          Po      památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve

29. 8.          Út      památka Umučení sv. Jana Křtitele

01. 9.          Pá      1. pátek v měsíci s pobožností k Nejsv. Srdci Ježíšovu

02. 9.          So      1. sobota v měsíci s modlitbou sv. růžence od 17 hod.

03. 9.        Ne     22. neděle v mezidobí  

  • Příští neděli při mši sv. v 10.00 udělíme požehnání žákům a studentům na začátku nového školního roku.
  • Od tohoto týdne budou mše sv. i ve všední dny zde v kostele.  
  • Prosíme vás o pomoc s nachystáním kostela po malování, a to mimořádnou    brigádou v sobotu 2. září od 9 hod. Bude potřeba sestavit boční oltáře, pověsit obrazy křížové cesty a uklidit předsíň. Děkujeme za vaši pomoc.
  • V sobotu 9. září se koná pouť do Hájku. Naše farnost vypravuje jeden mikrobus, především pro ty, kdo nemají jinou možnost se tam dopravit. Nabízí se 8 míst v ceně 350,- Kč. Kdo byste měli zájem, přijďte se zapsat do sakristie. Také farnost Židenice tam vypravuje svůj autobus a nabízí nám volná místa. Zájemci se mohou přihlásit přímo u P. Petra Beneše na tel. č. 731 402 622 (nejlépe SMS). V případě většího zájmu z naší strany by autobus odjížděl i z Husovic.
  • Příští neděli 10. září v 11 hod. proběhne na faře akce SWAP. Můžete přinést věci, které již nepoužíváte (hlavně oblečení), a odnést si věci, které by se hodily vám. Vše je zdarma. Cílem akce je nevyhazovat zbytečně věci, které ještě mohou sloužit někomu jinému.
  • Orel Husovice vás zve na Orelské zakončení prázdnin na Nám. SNP u kinokavárny. Akce proběhne ve čtvrtek 31.8. od 15 do 18.30 hod. Čeká vás odpoledne plné her a soutěží pro děti s doprovodným hudebním programem.
Kategorie: Ohlášky