5. 3.       Ne   2. neděle postní

12. 3.     Ne   3. neděle postní

  • Tuto neděli (5. března) je peněžní sbírka na Svatopetrský haléř.
  • V úterý 7. března jste zváni na večer chval, který bude v kostele po mši svaté
  • Pobožnost křížové cesty během postní doby budeme konáme v pátek v 17:30 a v neděli v 9:30 a v 17:30 hod.
  • Dne 17. – 18. března se bude na faře konat Postní duchovní obnova pro ženy s názvem: „Žena, nositelka Boží krásy“. Obnovu povede Pavla Cenková a duchovně doprovázet bude bratr Didak. Je potřeba se přihlásit, podrobnosti jsou uvedeny na plakátku.
  • Farnost Lesná pořádá ve čtvrtek 30. března jednodenní poutní zájezd do Vídně, k připomenutí a uctění památky husovické rodačky blahoslavené sestry Marie Restituty. Odjezd bude v 7.30 hod od Bohémy od Janáčkova divadla. Cena 400 Kč zahrnuje cestu autobusem, oběd a prohlídku muzea. Závazně se přihlašujte přes odkaz na stránkách farnosti.
  • V sakristii je možné si vyzvednout potvrzení o daru církvi.
Kategorie: Ohlášky