29. 5.     Ne   7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

30. 5.     Po    Památka sv. Zdislavy

31. 5.     Út    Svátek Navštívení Panny Marie

1. 6.       St    Památka sv. Justina, mučedníka

3. 6.       Pá    Památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků

5. 6.       Ne   Slavnost SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

  • Pátek je první v měsíci se svou pobožností. Prvosobotní růžencovou pobožnost si tentokrát vykonejte soukromě. Mše sv. v 18 hod. nebude. Večer budeme slavit vigilii Seslání Ducha svatého s lucernáriem. Mše sv. začne až ve 21 hod.
  • V pátek 3. června od 16 hod. proběhne mimořádná úklidová brigáda v kostele za postupu oprav. Prosíme, přijďte pomoct.
  • V pátek 10. června se uskuteční Noc kostelů. Budeme rádi za pomoc. Kdo by se chtěl zapojit, zapište se, prosíme, v sakristii.
  • V sobotu 18. června jste zváni na Den Husovic. V 10 hod. mše sv. a po ní krojovaný průvod Husovicemi. Slavnostní zahájení ve 14 hod. po němž se bude tančit moravská beseda, československá beseda, dále vystoupí dětský soubor Barvínek, škola Kung-fu, ZŠ Zemědělská, sbor Boni Discipuli a další.
  • Letní tábor Kolpingovy rodiny Soběšice se uskuteční od 30. července do 7 srpna v táborové základně Štítarech. Plakátek je na nástěnce.
  • Po mši sv. v 10 hod. jste zváni do farní kavárny.

Kategorie: Ohlášky