10. 5.  Ne  5. velikonoční

12. 5.  Út  Památka sv. Lepolda Mandiče z Castelnuovo, kněze

14. 5.  Čt  Svátek sv. Matěje, apoštola

15. 5.  Pá  Památka sv. Markéty z Cortony, kajícnice

16. 5.  So  Svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech

17. 5.  Ne  6. velikonoční

O neděli 10. května odpoledne od 15 – 16 a 17 – 18 hod. zpovídání a podávání sv. přijímání v kostele. 

Obnovení bohoslužeb v našem kostele bude od 11. května. Ve všední dny budou mše svaté každý den v kostele v 18:00. Na ně není třeba se zapisovat.

Nedělní bohoslužby od 17. 5. budou následovně: 

v sobotu v 18:00, v neděli 7:30, 10:00, 11:30 a v 18:00. 

Na každou z těchto bohoslužeb je potřeba se zapsat do formuláře, který naleznete na našich webových stránkách pod názvem „Zápis na mše sv.“ Účast je omezena na 100 lidí (do toho se nepočítají kněz a ministranti). Pokud se obsadí všechny bohoslužby stejnoměrně, bude účast možná každému farníkovi (podle loňského sčítání nás je 460). Prosíme seniory, aby požádali své blízké nebo známé, aby je zapsali do formuláře, a současně prosíme všechny vás mladší, kteří víte o někom starším, kdo nemá možnost se elektronicky zapsat, abyste se jim laskavě nabídli a zapsali je. 

Přitom musíme dodržet všechny předpisy stanovené vládou. V kostele budou značky, určující vzdálenost dva metry od sebe. Z tohoto důvodu budou místa k sezení rozšířena i na kůr. Pro rodinu platí, že může sedět pohromadě. Žádáme vás, abyste toto rozmístění dodrželi, aby nedošlo k případným stížnostem na úřady. Děkujeme vám za pochopení. A moc se na vás těšíme!

  • Farní tábory: 

pro děti ve věku 7 – 10 let bude 23. – 29. srpna, hlaste se do konce června

pro mládež ve věku 11 – 16 let bude 11. – 18. července, hlaste se do konce května

  • Tábor Kolpingovy rodiny ze Soběšic bude 1. – 9. srpna v obci Ostrý kámen u Svitav. 
  • SPOLČA
  • Rádi bychom znovu zahájili spolča. Dejte nám do pátku, prosím, vědět zda máte zájem, abychom to mohli zorganizovat a informovat vás.

Kategorie: Ohlášky