Společenství začnou v týdnu od 7. 10. 2019

Kvítka
Pro děti od 5 let do 1. třídy včetně. V pondělí v 16:45 na faře.
s. Lucie & mladí z Teenspolča

Mimoni
Zveme děti od 2. do 4. třídy každé pondělí v 16:45 hod. na faru. Společně se modlíme, zpíváme a formou her probíráme témata o církvi a životě.
Těší se br. Kapistrán & s. Lucie & mladí z Teenspolča

Něcomezi
Pro děti 2. stupně ZŠ. Na spolču si povídáme na různá témata z Bible, o životě v Církvi, hrajeme tématické hry a modlíme se. Vždy v pondělí od 16:45 hod. na faře.
Vede br. Kapistrán

Teenspolčo
Zveme mládežníky od 13 let na spolčo na faru. Každou středu v 18:00 hod. Přijď se bavit, něco si zahrát, popovídat a společně modlit. Děláme také společné akce, výlety
a víkendovky. Společně se těší Kapi a s. Lucie :o)

Františkánské spolčo Porziuncola
Scházíme se každý čtvrtek v 19:15 na faře. Společně se modlíme, diskutujeme na určité téma
a společně „provedeme“ občas nějakou akci. Noví členové jsou vítáni. Pro mládežníky do 30 let. Více info u br. Didaka a Veroniky Čermákové

Spolčo Soběšice
Pro mladé od 11 let. Každé pondělí v 18:30 v klášteře sester Klarisek. Můžeš se těšit na společnou modlitbu, zajímavá témata, hry, společné akce.
Těší se bratr Kapi

Všechna společenství  vrcholí Farním táborem.