2. 10.     Ne   27. neděle v mezidobí                            

4. 10      Út    Slavnost sv. Františka z Assisi

7. 10.     Pá    Památka Panny Marie Růžencové

9. 10.     Ne   28. neděle v mezidobí                            

  • V pondělí 3. října jste srdečně zváni do kaple v Soběšicích k modlitbě, kde se budeme modlit spolu s klariskami a s bratry kapucíny Transitus – tj. připomínku zesnutí sv. Františka. Modlitba začíná v 19:30.
  • V úterý 4. října po mši sv. jste zváni na faru na společnou oslavu sv. Františka. Prosíme vás, zda byste mohli pro tuto příležitost upéct nějaké buchty a cukroví na pohoštění. Přineste je do 16 hod. na faru. Velice vám děkujeme.
  • Ve čtvrtek 6. října v 19 hod. proběhne na faře katecheze o základech naší víry „Návraty ke kořenům“ spojená s modlitbou za církev, svět a naše potřeby. Setkání vede s. Zdislava, františkánka. Tento termín je náhradní místo 13. října, jak bylo uvedeno na plakátku.
  • Pátek je první v měsíci s pobožností k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu.
  • V naší farnosti proběhne SWAP, což je akce na výměnu oblečeni a jiného.

Můžete donést v sobotu 8. října mezi 16–17 hod. a následující neděli také před nebo ihned po mši.
Následující den 9. října po mši sv. v 10 hod. se můžete přijít podívat a vzít si jakoukoliv věc, kterou byste zase využili vy.

  • Někteří rodiče projevili zájem o výuku náboženství na ZŠ Janouškova. Bylo by možné se na možnost vyučování zeptat vedení školy, ale jen za podmínky, že by se udělala skupinka v minimálním počtu 7 dětí z 1. – 4. třídy. Kdo byste měl zájem, přihlaste se s. Lucii nebo napište na farní e-mail.
  • V polovině října se budou ve farnosti Obřany konat lidové misie. Jsou s tím spojené náročné přípravy. Při té příležitosti nás prosí o pomoc s pečením misijních perníčků a na zajištění adorace v maloměřické kapli. Kdo jste ochotni se zapojit, přijďte se, prosíme, zapsat do sakristie. Plakátky a vzory zápisových formulářů jsou na nástěnce.
Kategorie: Ohlášky