24. 7.     Ne   17. neděle v mezidobí                            

25. 7.     Po    Svátek sv. Jakuba, apoštola

26. 7.     Út    Památka sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie

27. 7.     St     Památka sv. Gorazda a druhů

28. 7.     Pá    Památka sv. Marty, Marie a Lazara

31. 7.     Ne   18. neděle v mezidobí                            

  • Dnes slavíme podruhé Světový den prarodičů a seniorů. Apoštolská penitenciárie při této příležitosti vydala dekret o plnomocných odpustcích.
  • V pondělí v 17 hod. bude zde v kostele smírná pobožnost růžencového společenství.
  • Děkujeme vám děti, které jste se zúčastnily tábora ve Strojatíně, zvláště pak děkujeme všem vedoucím, kteří připravili skvělý program, a Gabriele Staňové, která grandiózně vařila.
  • V sakristii je seznam potravin na farní tábor pro mladší děti. Budeme velice rádi a vděční, když nám některé věci ze seznamu pořídíte jako dar. Za to vás budeme na táboře celý týden vkládat do společné večerní modlitby. Věci přineste, prosíme, do středy 10. srpna večera. Děkujeme!
  • Zveme vás, muže, k účasti na semináři, který nese název „Stávat se mužem Božím“. Během šesti podzimních setkání bude přednášejícím Václav Čáp a doprovázejícím br. Didak. Seminář chce přispět k vašemu duchovnímu a lidskému růstu. První setkání bude 15. září, další termíny jsou na nástěnce.
Kategorie: Ohlášky