30. 12.  Ne   Svátek SVATÉ RODINY
1. 1.        Út    Slavnost MATKY BOŽÍ, PANNY MARIE – zasvěcený svátek
2. 1.        St    Památka sv. Bazila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve
3. 1.        Čt    Památka Nejsvětějšího Jména Ježíš
6. 1.       Ne   Slavnost ZJEVENÍ PÁNĚ

  • 31. prosince je mše sv. v 17:00 na poděkování za uplynulý rok.
  • 1. ledna jsou mše 7:30, 10:00 18:00
  • V tomto týdnu nebudou žádná spolča a náboženství v Husovicích ani v Soběšicích.
  • Gymnázium Elgartova bude v příštím roce slavit 100. výročí svého založení. Hledá své absolventy, fotografie a příběhy ze studentských let. Prosí o pomoc v této věci. Plakátek a kontakt je na nástěnce.
  • V sakristii nabízíme farní kalendáře na rok 2019.
  • V sobotu 5. ledna proběhne v naší farnosti Tříkrálová sbírka. Prosíme o pomoc. Zájemci se mohou zapsat v sakristii. Můžete přijít kdykoliv během  dne od 9 hod. – 16 hod. Pro ty, kteří budou chodit již od rána, bude připraven oběd. V ten den bude mít organizaci sbírky na starost Klára Blahová.
Kategorie: Ohlášky