14. 10. Ne 28. neděle v mezidobí
17. 10. St Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka
18. 10. Čt Svátek sv. Lukáše, evangelisty
19. 10. Pá Památka sv. Petra z Alkantary, kněze
21. 10. Ne 29. neděle v mezidobí

  • V úterý 16. října v 17 hod. se uskuteční smírná pobožnost růžencového společenství.
  • – 21. října bude víkendovka pro děti ze spolča Mimoni a „Něcomezi“. Tentokrát ve Fryšavě pod Žákovou horou. Informace a přihlášky jsou vzadu v kostele. Pokud se nepřihlásí dostatek dětí, víkendovka se neuskuteční. Jsou zvány i děti ze Soběšic. Přihlášky jsou v sákristii. Zájemce prosíme, aby je ještě dnes vyplnili a odevzdali farářovi nebo předali nejpozději na zítřejším spolču.
  • V sobotu 20. října budou v naší farnosti oddáni Stanislav Hének z Boskovic a Petra Kabanová z Brna – Černých Polí.
  • V neděli 21. října bude při mši sv. sbírka na misie.
Kategorie: Ohlášky