1. 8. Ne 20. neděle v mezidobí
 2. 8. Po Památka sv. Bernarda, opata a učitele církve
 3. 8. Út Památka sv. Pia X., papeže
 4. 8. St Památka Panny Marie Královny
 5. 8. Pá Svátek sv. Bartoloměje, apoštola
 6. 8. So Památka sv. Ludvíka IX., krále, patrona III. řádu  
 7. 8. Ne 21. neděle v mezidobí
 • V úterý 21. srpna budou v brněnské katedrále a v areálu Petrova probíhat oslavy 50. výročí událostí roku 1968, tzv. Pražského jara a srpnových událostí pod názvem „Svoboda velký dar“. Informace a plakátky jsou u tiskovin.
 • Autobusy na pouť do Hájku a do Vídně jsou již obsazeny.
 • Na stolku u dveří jsou ještě archy Petice proti ratifikaci tzv. Istambulské úmluvy. Před časem jsme při bohoslužbách četli List biskupů českých a moravských diecézí. Biskupové v něm prohlašují, že si nepřejí, aby ratifikací úmluvy bylo ohrožujícím způsobem zasaženo do života našeho státu a jeho institucí, zvláště škol, ale i do života rodin a jednotlivců. Podepsáním petice můžeme toto stanovisko podpořit, tak toho využijme!
 • Od 1. října začnou pravidelná společenství dětí a mládeže:
  • v pondělí od 16:45 spolčo Mimoni pro děti prvního stupně ZŠ
  • v pondělí od 16:45 spolčo „Něcomezi“ pro děti 2. stupně
  • v úterý od 16:00 spolčo Kvítka pro děti od 5 let do 1. třídy včetně
  • ve středu od 18 hod. Teenspolčo pro mladé od 13 let
  • ve středu od 16:00 příprava k 1. sv. přijímání

 

Kategorie: Ohlášky